PŘIPRAVOVANÉ

2017

3.3. Liberec Bunkr + Apple Juice

11.3. Klub Ojai Letňany, Dušan narozky + Apple Juice

24.3. Žižkovská noc, Modrá vopice

25.3. Teplice Hvězda + Apple Juice

7.4. Plzeň Pod lampou + Apple Juice

8.4. Beroun Metro + Apple Juice

14.4. Ostrov nad Ohří + Apple Juice

22.4. Čírofest Modrá vopice

28.4. Brno Čarodějáles + další

30.4. Podivín + Apple Juice

 

ODEHRANÉ

2017

10.2. Litvínov Ponorka 100 Kamila Štandoponorky + mzh+ status praesenc+do řady

8.2. Praha, Lucerna Music Bar

4.2. Česká Třebová + Apple Juice a další

3.2. Mladá Vožice, Pekelná jízda

28.1. NOVÝ BOR + Apple Juice

27.1. Pardubice Ponorka + Apple Juice

13.1. Budějovice Fabrika + Apple Juice + Prášek proti blbosti

 

ODEHRANÉ

2016

16.12. Music Club JIŽÁK + Apple Juice, MZH

3.12. Ostrava Degradace narozky

26.11. Městec Králové na staré poště

19.11. Šroubovy padesátiny nejspíš v Bubnu

12.11. Písek Pod Čarou + Apple Juice

5.11. Melodka Brno + Apple Juice

4.11. Pelhřimov Stará Tiskárna + Apple Juice, Hakmak

22.10. KD Hodkovice nad Mohelkou

21.10. Benefice v Poličce

15.10. Punk Večírek Vrchlabí

8.10. Kolín Kulturní dům + Apple Juice, Moped

17.9. Vagon Praha + Apple Juice, Degradace, Hakmak

9.9. Doupnice Fest Radčice u Skutče + Apple Juice a další

3.9. Paranoir Fest u Jílového + Apple Juice a další

2.9. Mohelno Restaurace Mohelenský Dvůr

20.8. Summer Punk FEST VOLYNĚ

20.8. ČESKÝ BROD FEST

13.8. Magmafest Jihlava + další kapely

5.8. Keltská noc + Apple Juice a další

27.7. Pod Parou fest

16.7. Prysk Fest

9.7. Rock For Ferdinand Fest, Benešov

5.7. Manětín u Plzně Fest + Apple Juice a další

1.7. Basingfirefest Spálené Poříčí

25.6. Burger fest, Český dub

16.6. Loď Odra + Apple Juice

28.5. Magmafest, Písek

28.5. Plzeň Božkov Rampich. 50. narozeniny + další kapely

25.5. Burgr Fest Český Dub

20.5. Barvy Léta, Praha + Apple Juice

14.5.Kunice Fest + Apple Juice a další

7.5. KD Soběšice + Apple Juice a další

30.4. Čarodky na Voznici + Apple Juice, SPS

29.4. Ústí nad Orlicí, kulturní dum fest + The Fialky, Punk Floid a další

23.4. Čírofest Modrá Vopice + Apple Juice a další

9.4. Jihlava Music klub Soul + Apple Juice, Hak Mak, Filtr

19.3. Čistá u Ml.Boleslavy narozeniny pana Čáry + Apple Juice a další

12.3. Praha, Ojai Club Letňany + Apple Juice

11.3. Soukromá akce

5.3. Brno, Klub Melodka + Apple Juice

4.3. Litomyšl, klub Kotelna + Apple Juice

19.2. Narozeniny, Soukromá akce

12.2. PRAHA, Klub Buben, narozeniny Hoška + Just War

30.1. Karlovy Vary, Klub Irská + Apple Juice

23.1. Štětí klub Beer + Apple Juice

22.1. Budějce Velbloud + Apple Juice

16.1. Národní Dům Jaroměř + Apple Juice

 

ODEHRANÉ

2015

19.12. Hradec Krávové U Cikána Punk Christmas + NVÚ a další

18.12. Nýřany, VYVRHEL PÁRTY ANEB SEREM NA VÁNOCE

12.12. PRAHA + Visací Zámek

11.12. Kralupy nad Vltavou, Hudební klub Kraloup + Apple Juice

5.12. BRNO, Fléda + Visací Zámek

4.12. Otrokovice

28.11. DVŮR KRÁLOVÉ + Visací Zámek

27.11. CHRUDIM, r.klub + Visací Zámek

21.11. Jablonec nad Nisou + Visací Zámek

20.11. Kladno Auto DaFe + Apple Juice

13.11. LOVOSICE - POD PALUBOU + Apple Juice

6.11. BUDĚJOVICE + Visací Zámek

30.10. PRAHA, VAGON - OSLAVA NAROZENIN + Apple Juice, VHS

24.10. PĚNČÍN, okres Liberec + Visací Zámek

17.10. RAKOVNÍK + Visací Zámek

17.10. VRCHLABÍ – DOKTOR MAX FEST (15:00)

19.9. Plzeň 40 Vyvrhels Migese Lawy Kotába !!!

12.9. PRAHA, MODRÁ VOPICE – NAROZKY KARLOSE + Apple juice

5.9. STUDENÉ U ÚSTÍ NAD ORLICÍ - KRYCHLE FEST

4.9. soukromá akce

29. 8. KLÍNOVEC – 50. NAROZKY VAJCOŠE + Apple juice

27.8. SLÍŽOVICE NITRA SK NROZENINY HORKÝŽE SLÍŽE

22. 8. KOSTICE U BŘECLAVI – MOTOSRAZ BAHENÍ PÁRTY + Apple juice

21. 8. KEČEŘI FEST HORČÁPSKO

2. 8. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – POD PAROU FEST

25. 7. KRÁSNÝ DVŮR U PODBOŘAN – KRÁSNEJ FEST

24. 7. OLOMOUC – KOVADLINA CZECH FEST + APPLE JUICE

18. 7. ŽLUTICE U KARLOVÝCH VARU PLEXIS A APPLE JUICE

17. 7. TACHOV TAROCK FEST + Apple juice

5. 7. MANĚTÍN U PLZNĚ + Apple juice a další

26. 6. Unhošť osada Poteplí hospoda U Netopíra-30té narozeniny držáka Ramonese + Apple Juice a další

20. 6. KUNČICE NAD LABEM + Apple Juice

13. 6. DUCHCOV - SLAVNOSTI

13. 6. MILOVICE – VOTVÍRÁK

12. 6. LITVÍNOV, PONORKA – 5 LET KLUBU + Apple juice, Burning Steps

6. 6. soukromá akce

30. 5. SOBĚŠICE U SUŠICE – Old school fest

29. 5. CHOMUTOV

23. 5. VRŠOVKA U NOVÉHO MĚSTA N. METUJÍ + Apple juice

22. 5. PRAHA-BRANÍK, TŘI SESTRY OPEN AIR

16. 5. MORKOVICE-SLÍŽANY – MAJÁLES

15. 5. HRADČANY U NYMBURKU + Apple juice

6. 5. PRAHA, KLUB 007 + Lurkers

30. 4. VOZNICE – ČARODĚJNICE + Status Praesents, Lety mimo, Apple juice

18. 4. PARDUBICE + Visací zámek

17.4. OTROKOVICE KLUB Na1 +BLACK HORSES

11. 4. FRÝDEK-MÍSTEK + Visací zámek

10. 4. BOSKOVICE + Visací zámek

28. 3. JISTEBNICE + Visací zámek

21. 3. ÚSTÍ NAD ORLICÍ + Visací zámek

20. 3. PELHŘIMOV + Apple juice, Hakmak

14. 3. VIMPERK, CALYPSO + Apple juice

7. 3. ČISTÁ U ML. BOLESLAVI + Apple juice

6. 3. HOŘOVICE + Visací zámek

28. 2. PLZEŇ, DIVADLO POD LAMPOU + Apple juice

21. 2. JILEMNICE + Apple juice

20. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE, VELBLOUD + Apple juice

6. 2. PRAHA, VAGON + Degradace

23. 1. KARLOVY VARY + Apple juice

17. 1. ROHOZNÁ U JIHLAVY + Apple juice, Hakmak

 

2014

13. 12. MĚČÍN U KLATOV + Apple juice

12. 12. LOVOSICE, POD PALUBOU + Apple juice

1. 12. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR – NAROZENINY VISACÍHO ZÁMKU

28. 11. KLADNO, AUTO DA FÉ + Apple juice

22. 11. OSTRAVA, BARRÁK – 15 LET DEGRADACE + Degradace, Houba, NVÚ

21. 11. PÍSEK, DIVADLO POD ČAROU + Apple juice

15. 11. DOBŘÍŠ + Apple juice

14. 11. BRNO, MELODKA + Apple juice

18. 10. BEROUN, METRO + Apple juice

16. 10. PRAHA, GALERIE J. FRAGNERA

9. 10. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR – 30 LET PLEXIS + NVÚ, Apple juice, The Fialky, Houba

26. 9. BRATISLAVA, RANDAL CLUB + NVÚ, Apple juice

13. 9. MIROTICE U PÍSKU – KILČOVO 50! + Apple juice

6. 9. SUCHÝ DŮL U POLICE NAD METUJÍ – DUNĚNÍ ROCKOVÝCH TAM TAMŮ

30. 8. BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

29. 8. TŘEBÍČ-POUŠOV - MOTOSRAZ

23. 8. MLÉKOJEDY + Apple juice

16. 8. ZNOJMO, STATEK + Apple juice

15. 8. LUŽNÁ U RAKOVNÍKA, NA MLATĚ + SPS, Apple juice

9. 8. LOVOSICE – LOVOSICKÝ ŽAFEST

1. 8. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – POD PAROU FEST

26. 7. LOKET N. OHŘÍ – MX FANZONE + Apple juice

19. 7. TŘEMOŠNICE – ČWACHTÁK FEST

18. 7. HUTĚ U JIHLAVY – ČEŘÍNEK FEST

12. 7. PRYSK U ČESKÉ KAMENICE + S.N.A.D., Totální nasazení

11. 7. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ – LÁZNĚNÍ FEST

27. 6. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – BASINFIRE FEST

18. 6. PRAHA, PARNÍK ODRA + Apple juice

14. 6. NUČICE U PRAHY – BADYSFEST + Apple juice, Visací zámek a další

7. 6. TŘEBĚTICE U DAČIC - MOTÁK FEST + Apple juice a další

31. 5. LÍCHOVY U SEDLČAN – YOU CAN DO IT + Apple juice

24. 5. KAMÝK NAD VLTAVOU – ZELESA FEST

17. 5. VRŠOVKA U NOVÉHO MĚSTA NAD METUJÍ – EAST WAY PUNK FEST

16. 5. PRAHA – TŘI SESTRY OPEN AIR + Tři sestry, Apple juice a další

3. 5. VOLENICE U STRAKONIC + Apple juice

26. 4. JINDŘICHŮV HRADEC, LUCKY PERRY + Apple juice

18. 4. ČELÁKOVICE + Visací zámek

4. 4. LIBEREC, BUNKR + Visací zámek

28. 3. KOLÍN, U VODVÁRKŮ + Apple juice

22. 3. PARDUBICE, ŽLUTÝ PES + Visací zámek

21. 3. PELHŘIMOV + Apple juice

15. 3. VIMPERK, ZLATÁ HVĚZDA + Visací zámek

14. 3. PRAHA, CHODOVSKÁ TVRZ + Apple juice

8. 3. PRAHA, OJAI + Apple juice

8. 2. PRAHA, CROSS CLUB + Apple juice, Vychcaný knedlíky

31. 1. PÍSEK, DIVADLO POD ČAROU – KONCERT PRO BAKČU

20. 1. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR + The Vibrators

18. 1. ČESKÉ BUDĚJOVICE, VELBLOUD

17. 1. VODŇANY, RC POHODA + Apple juice

11. 1. ROHOZNÁ U JIHLAVY – VÝROČÍ KAPELY HAKMAK + Apple juice

 

2013

14. 12. HRADEC KRÁLOVÉ, U CIKÁNA – PUNKOVÝ VÁNOCE + NVÚ, E!E a další

7. 12. PLZEŇ, POD LAMPOU + Apple juice

6. 12. ČESKÝ KRUMLOV, FABRIČKA + Apple juice

30. 11. PRAHA, VAGON – VÝROČNÍ KONCERT – 29 LET! + Apple juice, Degradace

23. 11. HORNÍ BOJANOVICE U BŘECLAVI + Apple juice 22. 11. HLUBOKÉ MAŠŮVKY U ZNOJMA, BOOMERANG + Apple juice

15. 11. CHOMUTOV, U LÍPY + Barb Wire Dolls, Spínací špendlík

2. 11. OSTRAVA – NAROZENINY DEGRADACE + Apple juice, Degradace, NVÚ

1. 11. FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM + Apple juice

26. 10. JIHLAVA, JEŽEK + Apple juice

25. 10. HOLEŠOV + Apple juice

19. 10. MLADÁ VOŽICE, BOWLING CLUB + Apple juice

18. 10. LITVÍNOV, PONORKA + Apple juice

11. 10. BRANDÝS NAD LABEM, COUNTRY SALOON + Apple juice

28. 9. SUŠICE + Apple juice

7. 9. MASEČÍN – 20. MOTOSRAZ + Apple juice

6. 9. PRAHA, MODRÁ VOPICE – 20 LET KLUBU

31. 8. PUSTÁ POLOM U OPAVY - MOTOFEST

30. 8. VROUTEK U PODBOŘAN – ROCK FOR CHURCH(ILL)

24. 8. NOVÉ MĚSTO POD SMRKEM – FRYYFEST + Apple juice a další

23. 8. ROKYTNICE N. JIZEROU – NAZDAR LÉTO FEST + Apple juice

17. 8. ČKYNĚ U VIMPERKA + Apple juice

10. 8. HARRACHOV – KELTSKÁ NOC

3. 8. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – POD PAROU FEST

26. 7. DAČICE – ROCKFEST + Arakain, Dymytry

20. 7. TRNAVA – ALKOFEST + Apple juice a další

19. 7. TOPOLČANY, BARBAR + Apple juice

29. 6. BRNĚNEC U SVITAV – BRNĚNEC FEST

28. 6. ŽACLÉŘ, ČÁRYFUCKÁRNA

22. 6. BRANŽEŽ – OPEN AIR FEST + Apple juice

15. 6. STRAŠICE – KOUPÁK FEST

1. 6. RAKOVNÍK, KOUPALIŠTĚ + Brutus - ZRUŠENO

30. 5. PRAHA, PARNÍK VISLA + Apple juice - ZRUŠENO

25. 5. JIHLAVA – NA ZDRAVÍ FEST + Apple juice a další

18. 5. STRAKONICE + Apple juice

17. 5. PRAHA – TŘI SESTRY OPEN AIR

30. 4. CEREKVICE NAD BYSTŘICÍ – ČARODĚJNICE + Apple juice, NVÚ, SPS

20. 4. DOLNÍ NĚMČÍ – ROBFEST

19. 4. TRENČÍN, BOOGIE BAR + Degradace

13. 4. OSTROV NAD OHŘÍ, M-CLUB + Apple juice

29. 3. MLADÁ BOLESLAV, U-TURN + Apple juice

16. 3. PLZEŇ-BOŽKOV + Anti-pasti (UK), Gauneři a další

1. 3. STARÝ KOLÍN – OPEN SPRING + Krucipüsk, Vítkovo kvarteto

22. 2. PELHŘIMOV + Apple juice

16. 2. HAVLÍČKŮV BROD, KLUB OKO – 7. PUNKFEST + NVÚ, Zeměžluč a další

15. 2. BRNO, FAVÁL + Zeměžluč

2. 2. PRAHA, VINÁRNA U SUDU – 45+1 ROCK STREJDY ČŮČA

29. 1. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR + Vibrators, Dreadrot

19. 1. PRAHA-LETŇANY, OJAI + Apple juice

 

2012

22. 12. NOVÝ BYDŽOV

15. 12. PRAHA-CHODOV, CHODOVSKÝ MUSIC CLUB U TVRZE + The Radicals

14. 12. KRALUPY NAD VLTAVOU, PONORKA

8. 12. PRAHA-LETŇANY, OJAI KLUB + Apple juice

7. 12. PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ – 30. VÝROČÍ VISACÍHO ZÁMKU

30. 11. PÍSEK, DIVADLO POD ČAROU + Apple juice

17. 11. PRAHA, VAGON + Apple juice, Degradace, Divná party

3. 11. OLOMOUC, S-CUBE + Degradace, The Barockers

2. 11. OSTRAVA, BARRÁK + Degradace

13. 10. ČESKÉ BUDĚJOVICE, VELBLOUD + Apple juice

12. 10. ZNOJMO, GOGO CLUB + Apple juice

6. 10. VALY U PŘELOUČE + Apple juice

5. 10. TEPLICE, BOŽÁK + Apple juice, JZD

15. 9. PRAHA-PETŘÍN - 121. OSLAVA PETŘÍNA

14. 9. BRATISLAVA, MUSIC GALLERY U DEŽMÁRA + Apple juice

26. 8. KOSMONOSY – BENEFIČNÍ FESTIVAL NA KOPEČKU

18. 8. POTŮČKY (KRUŠNÉ HORY) - POT ROCK III + Apple juice, Dymytry

11. 8. ŘÍČANY - STARÁK FEST + Apple juice

10. 8. KUNČICE – KUNČICKÝ KRAVÁL

9. 8. PANENSKÝ TÝNEC – OPEN AIR FESTIVAL

3. 8. POD PAROU FEST + Apple juice a další

28. 7. MILÍN U PŘÍBRAMI - OLD PUNX FEST

30. 6. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – BASINFIRE FEST

23. 6. JIHLAVA – JIHLAVA’S NOT DEAD

16. 6. ÚSTÍ NAD LABEM – ÚTULEK FEST + Apple juice

16. 6. BLATNÁ – BLATENSKÝ FEST

2. 6. VODŇANY, AUTOKEMP PRAŽÁK – 13. MOTOSPRINT + Apple juice

26. 5. KUNICE U PRAHY – KUNFEST + Apple juice a další

25. 5. ĆESKÁ LÍPA + Apple juice, JTN, Area Core

19. 5. KOJETÍN – MAJÁLES + Apple juice

18. 5. PRAHA, DŽBÁN – TŘI SESTRY OPEN AIR

12. 5. BÍLINA – 25 LET DO ŘADY!

20. 4. KOLÍN, U VODVÁRKŮ + Apple juice

14. 4. PLZEŇ + Apple juice, SPS

13. 4. PRAHA, ROCK CAFÉ + Apple juice, SPS

6. 4. STRAKONICE, KŘEMELKA + Apple juice, Delikvence 11

31. 3. LITVÍNOV, PONORKA + Apple juice

30. 3. ČERNOVICE U TÁBORA + Apple juice

23. 3. ČERNOŠICE + Apple juice

16. 3. DOBŘÍŠ + Apple juice

9. 3. MLADÁ BOLESLAV + Apple juice

25. 2. BRNO, FAVÁL + Apple juice

24. 2. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, DUKU DUKU + Apple Juice, Zatrest, VHS

10. 2. PRAHA, ROCK CAFÉ – 25. VÝROČÍ MUCHOVÝCH 20. NAROZENIN + Climax, Hejtman

4. 2. PLZEŇ-BOŽKOV – VÝROČÍ ÚMRTÍ SIDA + Apple juice, SPS, E!E, Zona A a další

 

2011

17. 12. HRADEC KRÁLOVÉ + NVÚ, Hubert Macháně

14. 12. PRAHA, ROCK CAFÉ – NAROZENINY P.S.

10. 12. MOST, V+V ROCK BAR + Apple juice

3. 12. PRAHA-LETŇANY, OJAI CLUB + Apple juice

2. 12. ČESKÉ BUDĚJOVICE, MARTYS CLUB + Apple juice

19. 11. PARDUBICE, RC ŽLUTÝ PES + NVÚ, Houba a další

16. 11. MORAVSKÁ NOVÁ VES, SOKOLOVNA + Apple juice, Konflikt, Zóna A

12. 11. STŘÍBRO, ROCK STAR KLUB –JSME V HAJZLU FEST + Apple juice

11. 11. PLZEŇ, POD LAMPOU + Apple juice

29. 10. PRAHA, VAGON – 27 LET PLEXIS + 10 LET APPLE JUICE + S.A.S

22. 10. ŽIHLE, KD + Šanov 1, Zputnik, Do řady!

14. 10. ÚSTÍ NAD LABEM, CIRKUS + Apple juice

8. 10. BERLIN (D), WILD AT HEART + Apple juice

30. 9. VOZNICE – NAROZENINY + Lety mimo

24. 9. PREŠOV, PUMPA CLUB + Apple juice

23. 9. BARDEJOV, JAZZ ROCK CLUB + Apple juice

21. 9. PRAHA, CHAPEAU ROUGE + Apple juice

17. 9. PIEŠŤANY (SK) + Apple juice, Konflikt a další

16. 9. BANSKÁ BYSTRICA, KLUB 77 + Apple juice

3. 9. MASEČÍN – MOTOSRAZ

26. 8. MNICHOVO HRADIŠTĚ + Apple juice a další

20. 8. BOUZOV – MORAVSKÉ HRADY

18. 8. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – POD PAROU FEST

13. 8. STÁDLEC – STÁDLECKÝ MUSIC FEST + Apple juice a další

6. 8. BEZDĚZ – ČESKÉ HRADY

6. 8. TOČNÍK – OLD PUNX FEST + E!E, Visací zámek a další

4. 8. BENEŠOV, SÁZAVA FEST + Apple juice a kopa dalších

30. 7. KUNĚTICKÁ HORA – ČESKÉ HRADY

29. 7. HŘÍMĚŽDICE – HIGH JUMP

23. 7. PODĚBRADY – BARVY LÉTA + Apple juice a kopa dalších

22. 7. PIEŠŤANY (SK) – PUNKÁČI DĚTOM + Apple juice a další

15. 7. HUTĚ U JIHLAVY – ČEŘÍNEK FEST + další

9. 7. ROŽMBERK – ČESKÉ HRADY

3. 7. LOKET + The Levellers

2. 7. HRADEC KRÁLOVÉ – ROCK FOR PEOPLE

25. 6. KUNČICE – FEST

18. 6. VACENOVICE U HODONÍNA, AREÁL BŘEZÍČKO + Apple juice

16. 6. PRAHA, KLUB 007 + Bermondsey Joyriders

4. 6. ÚVALY U PRAHY – OUVALSKEJ BIGBÍT +  The Levellers

2. 6. PRAHA, PARNÍK VISLA + Apple juice

29. 5. PRAHA – MEZI PLOTY

28. 5. LAMPERTICE U TRUTNOVA – ČÁRYFUCKOVO NAROZKY

28. 5. JAROMĚŘ – PEVNOST FEST + Visací zámek, Tublatanka

21. 5. LUKAVEC U HOŘIC, LUCERNA + Apple juice, Zamčená hlava

20. 5. PRAHA, DŽBÁN – BARVY LÉTA + Apple juice a kopa dalších

14. 5. TŘEMOŠNÁ U PLZNĚ/ZÁLUŽÍ – TŘEMFEST + Apple juice a další

7. 5. FRÝDEK-MÍSTEK, STOUN + Apple juice

6. 5. OSTRAVA, MARLEY CLUB + Apple juice

23. 4. ROKYCANY, KASINO

16. 4. STRENICE U MLADÉ BOLESLAVI, KD + Apple juice, SPS a další

15. 4. KOLÍN, U VODVÁRKŮ + Apple juice

9. 4. LOMNICE NAD POPELKOU, AION

8. 4. LIBEREC, VLAK + Apple juice

2. 4. ZNOJMO, GOGO CLUB + Apple juice

1. 4. PROSTĚJOV, APOLLO + Apple juice

31. 3. BRNO, FAVÁL + Apple juice

18. 3. VELKÁ ÚPA, HOTEL ÚPA + Apple juice

12. 3. LITOMĚŘICE, BARONKA + Apple juice

11. 3. LITVÍNOV, PONORKA + Apple juice

26. 2. OSTROV NAD OHŘÍ, M-CLUB + Apple juice

25. 2. AŠ, KLUBÍČKO + Apple juice

19. 2. ČERNOVICE U TÁBORA + Apple juice

18. 2. PÍSEK, POD ČAROU + Apple juice

12. 2. HAVLÍČKŮV BROD, EFFECT + Apple juice

11. 2. ZLÍN, GOLEM + Apple juice

5. 2. PRAHA, CROSS CLUB – 44. NAROZENINY P. HOŠKA + SPS, Bobr chutná 2x

4. 2. MLADÁ BOLESLAV, U-TURN + Apple juice

 

2010

10. 12. ČESKÉ BUDĚJOVICE, MARTYS CLUB + Apple juice

26. 11. TEPLICE, BOŽÁK + Apple juice

20. 11. LOUNY, STROMOVKA + Apple juice, Joe Purple, Humus debiliae

11. 11. PRAHA, VAGON – 26 LET PLEXIS + 9 APPLE JUICE, + Hejtman Dirty Rock’nroll

18. 9. KLÍNY – Down Hill horských kol + Apple juice

17. 9. DĚČÍN, S-CENTRUM + Apple juice, Sklap

16. 9. PRAHA, MODRÁ VOPICE – KŘEST CD ÁDY VITÁČKA (Mucho jako host Á. Vitáčka)

10. 9. TŘEBÍČ, BÉČKO *

28. 8. KRÁSNO + Apple juice, Prohrála v kartách

27. 8. SLANÝ – ROCK NA VALNÍKU + Apple juice, Totální nasazení a mnoho dalších

20. 8. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – POD PAROU FEST + Toy Dolls, Apple juice a mnoho dalších

13. 8. ZBIROH, LETNÍ KINO – OLD PUNX FEST + Tři sestry, Visací zámek, NVÚ, SPS a další

7. 8. PLASY – CZECH ROCK BLOCK + Apple juice a další

6. 8. KÁCOV – SÁZAVA FEST + Apple juice a další

6. 8. HARRACHOV – KELTSKÁ NOC + Apple juice a další

31. 7. HŘÍMĚŽDICE - HIGH JUMP + Apple juice a další

24. 7. TRNOVÁ U PLZNĚ, LETNÍ PARKET + Apple juice, Žádnej strach

18. 7. TÁBOR – MIGHTY SOUNDS

17. 7. KRÁLÍKY – ARTEX FEST

10. 7. DEŠTNÁ U J. HRADCE + Apple juice

5. 7. HRADEC KRÁLOVÉ - ROCK FOR PEOPLE

2. 7. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – BASINFIRE FEST

26. 6. LOVOSICE – 10. ALTROS ROCKFEST + Apple juice a další

19. 6. BROUMOV – BROUMOVSKÁ KYTARA + Apple juice a další

18. 6. POHOŘÍ U DOBRUŠKY + Apple juice

12. 6. MILOVICE – VOTVÍRÁK

6. 6. PRAHA-BOHNICE – MEZI PLOTY

4. 6. ŽAMBERK - JAMROCK

29. 5. SOKOLOV, KOUPALIŠTĚ – ROCK BEACH 6 + Apple juice, Fast food Orchestra, 100°C a další

22. 5. VIMPERK + Apple juice

21. 5. PRAHA-DŽBÁN – 25 LET TŘÍ SESTER + Tři sestry, UK Subs a mnoho dalších

23. 4. PRAHA-KBELY, LIDOVÝ DŮM + Apple juice

3. 4. PRAHA, KC VLTAVSKÁ – JARNÍ SÁZAVA FEST + Apple juice, Fast food Orchestra, Krucipusk a další

20. 3. ŠPINDLERŮV MLÝN – O2 SNOWJAM + Apple juice

13. 3. KUTNÁ HORA, ČESKÁ 1 + Apple juice

20. 2. PRAHA–LETŇANY, OJAI CLUB +Apple juice

19. 2. BATELOV U JIHLAVY – ZIMNÍ ČEŘÍNEK FEST + Apple juice, MZH, Lety mimo, Prohrála v kartách a další

30. 1. ČESKÉ BUDĚJOVICE, MARTY‘S CLUB + Apple juice

29. 1. PÍSEK, DIVADLO POD ČAROU + Apple juice

 

2009

21. 11. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, DUKU DUKU + Werglův pjos, Illegality, Existence nové doby

21. 11. PARDUBICE, ŽLUTÝ PES + NVÚ, Čertůf punk, Sputnik a další

6. 11. PRAHA, KC VLTAVSKÁ –  25 LET PLEXIS + SPS, NVÚ, Totální nasazení, MZH, Do řady! a další

23. 10. KOLÍN, U VODVÁRKŮ + Apple juice, Kulatá krychle

20. 9. PRAHA, 007 STRAHOV + The Lurkers

19. 9. HRADEC KRÁLOVÉ, SEVERKA + Lost Generation, Die Hards, Existence nové doby

18. 9. PLZEŇ-BOŽKOV + Nicoteens

5. 9. ČEŘÍNEK U JIHLAVY – ČEŘÍNEK FEST + E!E, Divokej Bill, Imodium, Lety mimo a další

5. 9. BŘEZNICE – ROCKFEST + Apple juice, škWor a další

4. 9. MASEČÍN U ŠTĚCHOVIC + Apple juice, V.T. Marvin, Rammstein revival

29. 8. ŘEVNICE – ŘEV ŘEVNICE

22. 8. KOLÍN – NATRUC FEST

8. 8. HARRACHOV – KELTSKÁ NOC + Tři sestry, Totální nasazení a další

7. 8. SEDLEC-PRČICE – DOPRČIC FEST + Vyčůrat a spát, SPS a další

31. 7. JAROMĚŘ – ANTIFEST + The Exploited, The Carburetors, NVÚ

30. 7. KÁCOV - SÁZAVA FEST

18. 7. KYTLICE – KYTLICE FEST

4. 7. HRADEC KRÁLOVÉ – ROCK FOR PEOPLE

1. 7. PRAHA, MODRÁ VOPICE + Apple juice

27. 6. BÍLINA – BOŘEŇ MYSTERIA FEST + Sepultura, Apple juice, SPS a další

26. 6. HORNÍ SLAVKOV + Prohrála v kartách, Divokej Bill

20. 6. ÚPICE – BUJARÁ ÚPICE + Apple juice, dj Mucho

19. 6. POHOŘÍ U DOBRUŠKY + Apple juice, Onset, Všechna rizika

30. 5. KOLEČ – UBELLI FEST + Apple juice, Totální nasazení, Deratizéři

29. 5. ŘÍČANY, KD + Egotrip, No Side

23. 5. ZÁLUŽÍ U PLZNĚ – TŘEMFEST + Apple juice, Tleskač a další

15. 5. PRAHA-DŽBÁN – BARVY LÉTA+KŘEST BEST OD 25 LET + Visací zámek, Fast Food Orchestra, SPS, Apple juice

25. 4. LITOMĚŘICE, BARONKA

10. 4. ÚSTÍ NAD LABEM, NÁRODNÍ DŮM + Pipes and Pints, Apple juice, Fast food Orchestra

27. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD VLTAVA + Apple juice, E!E

23. 2. PRAHA, VAGON + Prohrála v kartách, Obří broskev

7. 2. PLZEŇ, POD KOPCEM – 30 LET ÚMRTÍ SIDA + Apple juice, SPS, Konflikt a další

24. 1. HRADEC KRÁLOVÉ, SEVERKA + Apple juice, Existence nové doby, Die Hards, Lost Generation

 

2008

26. 12. PRAHA, AKROPOLIS

24. 10. LITVÍNOV + Apple juice

18. 10. PRAHA, CROSS CLUB – SÁČKOVY NAROZENINY + Oranžovej vykřičník, Apple juice, Michaels Uncle a další

17. 10. ZLÍN, MASTERS OF ROCK CAFÉ + Apple juice, RAF

4. 10. PRAHA-KLÁNOVICE, BLACK PES + Apple juice

13. 9. ČEŘÍNEK U JIHLAVY – ČEŘÍNEK FEST + Horkýže slíže, Apple juice, Lety mimo a další

6. 9. ÚVALY U PRAHY – 10 LET DIVOKÝHO BILLA + Divokej Bill, Apple juice, Maradona jazz

30. 8. SLANÝ – ROCK NA VALNÍKU + Totální nasazení, Tři sestry a další

29. 8. OSTROV NAD OHŘÍ + The Vagrants, Blackmailers, Apple juice

2. 8. BEZDĚZ – ČESKÉ HRADY + Wohnout, Skyline, Monkey Business a další

2. 8. PLASY – CZECH ROCK BLOCK

26. 7. ŠVIHOV - ČESKÉ HRADY + Wohnout, Skyline, Monkey Business a další

19. 7. KUNĚTICKÁ HORA - ČESKÉ HRADY + Wohnout, Skyline, Monkey Business a další

12. 7. TOČNÍK - ČESKÉ HRADY + Wohnout, Skyline, Monkey Business a další

12. 7. STRAKONICE – MĚSTSKÝ FEST

5. 7. LIBOCHOVICE – ROCK CO ROK FEST + Apple juice

27. 6. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – BASINFIRE FEST + Kabát, Wohnout, Apple juice a další

21. 6. MARTIN (SK) – UNDERGROUND FEST + SPS, Šanov 1, Punk floid a další

14. 6. PLZEŇ – RAMPICHOVY NAROZENINY + Gauneři

31. 5. POLIČKA – POLIČSKÉ ROCKOUPÁNÍ

31. 5. PRAHA – MEZI PLOTY

24. 5. VROUTEK U PODBOŘAN – DOUPOV MYSTERIA FEST

24. 4. PRAHA – DEMONSTRACE NA PODPORU TIBETU

15. 3. PRAHA, ABATON – JARNÍ ROCK NA VALNÍKU

16. 2. KADAŇ, ORFEUM + The Vibrators, Sex pistols Experience, SPS a další

12. 1. SKALICA (SK), ORLOVŇA + Apple juice, Odpad

11. 1. BANSKÁ BYSTRICA (SK), HVIEZDA + Apple juice, Konec konců

 

2007

7. 12. HAVLÍČKŮV BROD – NÁVRAT LEGEND + Apple juice, Michaels Uncle, Maradona Jazz

17. 11. MALENICE U VOLYNĚ + Apple juice, Visací zámek a další

14. 11. NITRA (SK), STARÁ PEKÁREŇ + SPS

26. 10. BRATISLAVA (SK), RANDAL + SPS

20. 10. PRAHA, U SUDU – 40 LET VINÁRNY + Apple juice, Maradona Jazz, Našrot

11. 10. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR – 30 LET PUNKU + SPS, Extip

1. 9. BÍLINA, AMFITEÁTR – 20 LET DO ŘADY! + Do řady, Znouzectnost, Apple juice

3. 8. KÁCOV – SÁZAVA FEST

20. 7. ROUDNICE NAD LABEM – OLEŠKO OPEN-AIR

6. 7. HRADEC KRÁLOVÉ – ROCK FOR PEOPLE

29. 6. SPÁLENÉ POŘÍČÍ – BASINFIRE FEST

23. 6. LIBEREC – DEN KONRÁDA

16. 6. MNICHOVO HRADIŠTĚ, VOSTROV OPEN AIR CLUB

9. 6. PÍSEK – MĚSTSKÉ SLAVNOSTI + Apple juice

26. 5. VROUTEK U PODBOŘAN – DOUPOV MYSTERIA FEST

17. 3. CHEB – FEST KASS

8. 2. PRAHA, RETRO MUSIC HALL – 40. NAROZENINY P. HOŠKA + Tři sestry, Apple juice, SPS

 

2006

9. 12. SLANÝ, LOKALITA – ZIMNÍ ROCK NA VALNÍKU

2. 12. ZLÍN, NOVESTA – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK

19. 10. PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR – 22 LET PLEXIS

2. 9. MÁCHOVO JEZERO – FEST ON DA MÁCHÁČ

18. 8. LITVÍNOV, LOUČKY

17. 8. TRUTNOV - TRUTNOV OPEN AIR

28. 7. MALÁ SKÁLA – BENÁTSKÁ NOC

5. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

17. 6. PLZEŇ-BOŽKOV + The Vibrators, SPS, Abraxas

9. 6. STARÁ BOLESLAV – ZELENÝ TULIPÁN FEST

5. 5. BENEŠOV, FC KARLOV – PLASTIQUE

30. 4. PRAHA, FUTURUM + Buzzcocks

17. 3. PRAHA, RADOST FX – PLASTIQUE

17. 2. PRAHA, ABATON – ZIMNÍ ROCK FOR PEOPLE

 

2005

29. 11. PRAHA, AKROPOLIS – 1000. KONCERT

19. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

13. 8. JABLONEC NAD NISOU – KELTSKÁ NOC

17. 7. VIZOVICE – MASTERS OF ROCK

5. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

25. 5. PRAHA, ROXY – BENEFICE NA BOHEMKU

 

2004

13. 11. PARDUBICE, L KLUB – TIME BOMB FEST

1. 10. PRAHA, ABATON – 20 LET PLEXIS + E!E, SPS, Korupce, Našrot, Do řady a další

21. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

4. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

 

2002

31. 8. PRAHA, RIEGROVY SADY – RIEGERFEST

17. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

10. 8. JABLONEC NAD NISOU – KELTSKÁ NOC

?. 8. MILKOVICE U JIČÍNA – KOZÍ MEJDAN

9. 8. SÁZAVA – SÁZAVA FEST

3. 8. KYTÍN U DOBŘÍŠE – KYTÍN CUP

2. 8. SVOJŠICE U PŘELOUČE – ANTIFEST

19. 7. STÁDLEC U TÁBORA – STÁDLECKÝ MOST

4. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

1. 7. PRAHA, ŠTVANICE – UMĚNÍ PROTI CENZUŘE

26. 6. PRAHA-ROZTYLY – JIŽŇÁK FEST

8. 6. ZÁBŘEH – FEST JAK PĚST

1. 6. PRAHA, ŠTVANICE – BARVY LÉTA

31. 5. ŘÍČANY, OLIVA KLUB + Fast food, P.S., No side a další

25. 5. PRAHA-BOHNICE – MEZI PLOTY

25. 5. BRNO, MUSILKA – BARVY LÉTA

18. 5. KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY + No side, P.S.

10. 5. CHEB – FEST KASS

4. 5. PRAHA, LETENSKÁ PLÁŇ – MILION MARIJUANA MARCH + Divokej Bill, Matahari

2. 5. PRAHA, FUTURUM + No side, P.S.

26. 4. UHERSKÉ HRADIŠTĚ, MÍR + Volant

6. 4. ANNABERG (D)

30. 3. PLZEŇ, DIVADLO POD LAMPOU + Steakknife (D)

29. 3. FRÝDEK-MÍSTEK, STONE

20. 3. PRAHA, FUTURUM

??. 3. PRAHA, U SUDU + Našrot, Maradona Jazz

27. 2. PRAHA, ROCK CAFÉ + P.S.

16. 2. MÜNCHEN (D)

15. 2. WIEN (A) +Terrorgruppe, PSY-9 a další

 

2001

23. 12. PRAHA, AKROPOLIS – PRŮŠOVY KOVÁRENSKÉ VÁNOCE + Tři sestry a další

8. 12. BUDAPEST (HU) – BLUEPOP FESZTIVÁL

17. 11. PRAHA, MODRÁ VOPICE

25. 10. PLZEŇ, DIVADLO POD LAMPOU

20. 10. CHRUDIM, R KLUB + Volant, Jaksi taksi

27. 9. PRAHA, MLEJN + Tři čutory

25. 8. TŘEBÍČ – MOTOSRAZ WIMS + Tři sestry, Visací zámek

19. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

11. 8. TÝNEC NAD SÁZAVOU – SÁZAVA FEST

11. 8. JABLONEC NAD NISOU – KELTSKÁ NOC

28. 7. VODŇANY – FEST DE LA POHODA

21. 7. KOCHÁNOV U VEL. MEZIŘÍČÍ – ROCKFEST

17. 7. LOMNICE NAD POPELKOU, AION

7. 7. PRAHA, ŠTVANICE – MYSTIC SK8 CUP

6. 7. JIHLAVA + Našrot, Major Major a další

5. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

5. 7. PRAHA, ROCK CAFÉ + Terrorgruppe

30. 6. BRANDÝS NAD LABEM + Znouzectnost

23. 6. PLANÁ U MAR. LÁZNÍ – ČESKO-NĚMECKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL

8. 6. ŘÍČANY + Medvěd 009

25. 5. ÚVALY U PRAHY + Divokej Bill, P.S., Medvěd 009

21. 5. DOBŘANY U PLZNĚ – MEZI PLOTY

19. 5. PRAHA-KLÁNOVICE, BLACK PES

3. 5. PRAHA, FUTURUM

20. 4. PRAHA-KLÁNOVICE, BLACK PES

18. 4. PLZEŇ, DIVADLO POD LAMPOU


2000

9. 12. ČESKÉ BUDĚJOVICE, DK SLAVIE + Dezinfekce, Better Way

8. 12. VODŇANY, RC POHODA + Dezinfekce, Better Way

25. 11. ??

24. 11. PARDUBICE

19. 11. TEPLICE + UK Subs

18. 11. LOUNY

17. 11. PRAHA, AKROPOLIS – KŘEST UŽ MI TO KROUTÍ NOHY + UK Subs

31. 10. PRAHA, 007 STRAHOV – HALLOWEEN

7. 10. ŠŤÁHLAVY

6. 10. KOLÍN, KMOCHŮV OSTROV – NATRUC FEST

22. 9. BRATISLAVA, DK LÚKY

6. 9. PRAHA, 007 STRAHOV

26. 8. SVATBÍN U KOSTELCE N. Č. L. – SVATBÍNSKÁ LEBKA

25. 8. MOST – KAMION ROCK

18. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

12. 8. MILKOVICE U JIČÍNA – MILKOVICKÉ DNY

29. 7. ČELÁKOVICE + L. Dusilová, Divokej Bill, Vypsaná fiXa a další

6. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

1. 7. PRAHA, ŠTVANICE – MYSTIC SK8 CUP

23. 6. PŘÍBRAM, JUNIOR KLUB

21. 6. PRAHA, STRAHOV – SVÁTEK HUDBY + Iné kafe, Divokej Bill

18. 6. PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ – ROCK PRO DUHU + Divokej Bill

10. 6. PRAHA, ŠTVANICE – 15 LET TŘÍ SESTER + Tři sestry, Visací zámek, Divokej Bill

10. 6. ZADNÍ TŘEBÁŇ – 10 LET GLOBUS MUSIC + Znouzectnost, Plastic People of the Universe a další

25. 5. PRAHA, ROXY + 999, The Sick

13. 5. BÍLINA + Houba, Požár mlýna

15. 4. KLADNO, U KONVALINKŮ + Houba, Zóna A, NVÚ

18. 2. PRAHA, ROCK CAFÉ + Medvěd 009, P.S.

25. 1. PRAHA, 007 STRAHOV – FRÝBESTR

22. 1. NYMBURK + NVÚ

 

1999

??. 12. PRAHA, U SUDU + Našrot

??. 12. JIHLAVA, RC MAŇANA

3. 12. PRAHA-KLÁNOVICE, BLACK PES + Totální nasazení

10. 9. LOUNY, OPERA

21. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

11. 8. PRAHA, ROXY – 15 LET PLEXIS + SPS, E!E, Našrot

7. 8. VODŇANY – FEST DE LA POHODA

10. 7. PÍSEK – ROCK PÍSEK + Kurtizány z 25. avenue a další

9. 7. SVITAVY – ROCK LIVE    + Znouzectnost, Čechomor, Vltava a další

5. 7. ČESKÝ BROD – ROCK FOR PEOPLE

5. 7. TEPLICE, KNAK + Divokej Bill

10. 6. LOMNICE NAD POPELKOU, AION – SQUAD 96

5. 6. HRADEC KRÁLOVÉ, RC U CIKÁNA

10. 4. LITVÍNOV, OTEVŘENÝ SVĚT

5. 3. TURNOV – PYRÁM PUNKFEST + NVÚ, Čertůf punk, SQUAD 96, Totální nasazení a další

 

1998

18. 12. VALTICE – ROCKOVÉ VÁNOCE

11. 12. PŘÍBRAM, JUNIOR KLUB + E!E, Gauneři

20. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE, DVOJKA + Totální nasazení

19. 11. MĚLNÍK + Totální nasazení

??. 11. PRAHA, ROXY – 10 LET NAŠROT

6. 11. CHOMUTOV, ROCKLE + Totální nasazení

4. 11. PRAHA, AKROPOLIS + H-Blockx

3. 11. PLZEŇ, C + Totální nasazení

15. 9. PRAHA, 007 STRAHOV + Backyard Babies

11. 4. ČESKÉ BUDĚJOVICE + Visací zámek a další

12. 9. MALÁ SKÁLA, LESOVNA HOHENLOHE

 

1997

7. 12. PRAHA, 007 STRAHOV + Terrorgruppe

30. 10. PRAHA, 007 STRAHOV – HALLOWEEN + P.S., Scvrklej mozek

18. 10. PLZEŇ, C – Požár mlýna, Gauneři

17. 9. PRAHA, FUTURUM + Harlej, Debustrol

??. 9. ?? – DAY FOR ŠNAJC + Našrot

23. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

18. 7. PRAHA, ŠTVANICE + NOFX, Wohnout

??. 1. PRAHA, ROXY – HRABOŠOVY NAROZENINY + Našrot, GNU, Slut

??. 1. PRAHA, ÚJEZD


1996

2. 11. PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ – BALLANTINES URBAN HIGH + Prodigy, Slut a další

17. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

19. 6. PRAHA, LADRONKA + Eyes of war

??. ??. PRAHA, BELMONDO

29. 2. OSTRAVA, TNT

20. 2. PRAHA, BUNKR + UK Subs

 

1995

24. 11. PRAHA, ROCK CAFÉ + Chinaski

20. 9. PRAHA, CHMELNICE + Chinaski

 

1994
13. 10. PRAHA, LUCERNA + Ramones

8. 9. PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ + Slade

11. 8. ?? – 10 LET PLEXIS

28. 6. OSTRAVA, TATRAN – PIVO ROCKU 94 RADEGAST + Kurtizány z 25. avenue, Prouza

??. ?. OLOMOUC + Kurtizány z 25. avenue, Prouza

??. ?. BRNO + Kurtizány z 25. avenue, Prouza

??. ?. HRADEC KRÁLOVÉ + Kurtizány z 25. avenue, Prouza

15. 6. ČESKÉ BUDĚJOVICE + Kurtizány z 25. avenue, Prouza

 

1992

20. 11. OSTRAVA, V KLUB

??. ??. PRAHA, EMAUZY

29. 8. TRUTNOV – TRUTNOV OPEN AIR

4. 7. MOST – ROCK FOR LIFE

26. 6. PRAHA, BORÁT

18. 6. PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ –

16. 4. PRAHA, BUNKRKŘEST WHITE KILLER

23. 2. PRAHA, LUCERNA – DROP-IN + Zóna A, Jim čert a další

26. 9. MĚLNÍK, STADION TJ SOKOL


1991

??. ??. PRAHA, ROCK CAFÉ

??. 6. PRAHA, ÚJEZD – KŘEST PŮLNOČNÍHO REBELA


1990

??. ??. PRAHA, ÚJEZD

13. 12. OSTRAVA + Lucie

12. 12. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (SK) + Lucie

11. 12. POPRAD (SK) + Lucie

10. 12. KOŠICE (SK) + Lucie

6. 12. ŽILINA (SK) + Lucie

5. 12. BANSKÁ BYSTRICA (SK) + Lucie

4. 12. ZVOLEN (SK) + Lucie

3. 12. TRENČÍN (SK) + Lucie

30. 11. BRATISLAVA (SK) + Lucie

29. 11. PIEŠŤANY (SK) + Lucie

28. 11. NITRA (SK) + Lucie

27. 11. NOVÉ ZÁMKY (SK) + Lucie

22. 11. MĚLNÍK + Lucie

21. 11. CHOMUTOV + Lucie

19. 11. SVITAVY + Lucie

16. 11. ZNOJMO + Lucie

15. 11. BRNO + Lucie

14. 11. ZLÍN + Lucie

13. 11. OLOMOUC + Lucie

12. 11. HRADEC KRÁLOVÉ + Lucie

10. 11. JIHLAVA + Lucie

9. 11. ČESKÝ KRUMLOV + Lucie

8. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE + Lucie

7. 11. STRAKONICE + Lucie

2. 11. PŘÍBRAM + Lucie

1. 11. ÚSTÍ NAD LABEM + Lucie

30. 10. PRAHA, DK SMÍCHOV + Lucie

26. 10. KARLOVY VARY + Lucie

25. 10. DĚČÍN + Lucie

27. 8. WINTERTHUR – WINTERTHURSKÉ HUDEBNÍ SLAVNOSTI + Zóna A

19. 4. PRAHA, LUCERNA – AKCE PUNK + Tři sestry, Šanov 1, Zóna A, Svobodná Európa a další

23. 3. BRATISLAVA, PKO – PUNK’S NOT DEAD + Tři sestry, Svobodná Európa, Zóna A a další

24. 2. HAVLÍČKŮV BROD, KLUB MLÁDEŽE + Tři sestry, Našrot

21. 1. PLZEŇ – MONSTER HC PUNK KONCERT + Znouzectnost, Našrot, Tři sestry a další

14. 1. PRAHA, LUCERNA – EXCENTRICI Z POSCHODÍ + Zóna A, Svatý Vincent a další


1989

10. 12. PRAHA, SPORTOVNÍ HALA – KONCERT PRO VŠECHNY SLUŠNÝ LIDI

6. 10. PRAHA, ŽOFÍN – PUNKEDEN + Tři sestry, Zóna A, Telex, Lord Alex a další

??. ??. PRAHA, KD KOVOPRŮMYSLU

??. ??. PRAHA, OPATOV

26. 8. PRAHA, PKO JF – ROCKQUELL + Zóna A, Šanov 1, Extip a další

??. ??. PRAHA, U MELOUNA


1988

??. 11. PRAHA, SUCHDOL + Kritická situace, Šanov 1

1. 10. PRAHA, PARNÍK DĚVÍN + Wanastowi vjecy, Tři sestry Našrot


1986
18. 2. PRAHA, OPATOV + V3S, Už jsme doma

 

1985

7. 9. STARÁ LYSÁ + FPB, Radegast

6. 9. PRAHA, OPATOV + Nico

6. 7. PRAHA, PARNÍK VLTAVA + Už jsme doma, FPB, Jogurt BB

??. 5. PRAHA, 007 STRAHOV + OZW

??. 4. ??

??. 3. PÍSNICE

16. 2. OSTROV NAD OHŘÍ


1984

13. 12. PRAHA, CHMELNICE (dvojkoncert)

??. 10. KLADNO, DIVADELNÍ KLUB + A64, Mrtvý miminka

??. 9. SLUNEČNÁ U ČESKÉ LÍPY + Zastávka Mileč, Mrtvý miminka

11. 8. ČESKÉ MEZIŘÍČÍ – PRVNÍ KONCERT + Visací zámek a další